Życie 14latki w Budapeszcie
wtorek, 05 lutego 2008
bored

NarutoFever.com Naruto Love Compatibility Test

 

 

The Naruto Personality Test!


You are Zabuza! Powerful and dangerous, this makes some people know you as a devil! But VERY deep inside you care about the person that you think is precious to you.Which Naruto Character Are You?

I am Gaara! 

 

 

 

17:50, nobody-is-perfect
Link Komentarze (1) »
piątek, 01 lutego 2008
Czas zmian
Ostatnio coś mnie napadło i zaczęłam rysować jak wściekła Mangę, Anime i inne take w Japonskim stylu. Wszystko dlatego że kompletnie zakochałam sięw Mandze "Naruto" i "Death Note". No i "Vampire Knight", są one wręcz świetne. rysunek artystów którzy tworzą tą mangę są jak na razie moim ideałem do osiągnięcia. Mam nadzieję że kiedykolwiek osiągnę taki poziom z moimi rysunkami. Uploadnełabym na tego bloga jakieś ale po pierwsze nie chcę żeby zostały ukradzione a po drugie nie mogę zmusić mojego skannera do współpracy. No cóż, mogę przynajmniej podać mój adress na deviantart.com gdie mam zamieszczone kilka skeczy...ale to później
19:43, nobody-is-perfect
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 06 grudnia 2007
Podczas historii dostaje histerii
Ja nie moge umieram z nuduw. cala moja klasa jest w polowie drogi cwiczenia ktore ja skonczylam ok. 15 min temu ( heheh skromnosc to podstawa co nie?)
12:30, nobody-is-perfect
Link Dodaj komentarz »
sobota, 29 września 2007
Kocham, Nie Kocham, Kocham... Linkin Park

Miesiące normalnie minęly odkąd ostatnio pisałam ale trudno znaleźć mi czas na cokolwiek. W końcu jestem Fresmanem! Boże high school jest do bani. Żadnych szkolnych dyskotek tony zadań domowych i ludzie którzy myślą że wszystko wiedząlepiej, i co gorsza często mają rację. Przy okazji udało mi się znaleźć a właści wie przypomnieć sobie o pewnym zespole. A mianowicie Linkin Park. Przy okazji zrobiłam playlistę z ich utworami.

W szkole jak to w szkole nuda i tyle. Poza tym że siedękoło naj naj naj naj (etc) faceta w całej szkole (a przynajmniej w połowie szkoły) i nie jestem jedyna która tak sądzi. Strrrasznie fajny z niego gość. Jest z Australi i jst strasznie fajny(czy ja już tego nie napisałam?). Siedzę koło niego na angielskim i zawsze jest wesoło. Po prostu masakra! Liesa, jedna z moich przyjaciółek która chyba się kocha w Kai'u (tak sie gość nazywa: Kai(właściwie to Peter-Kai ale nie cierpi jak sięgo tak nazywa) siedzi naprzeciwko mnie (biórka są porozstawiane wokół tablicy) zawsze albo się na mnie wścieka albo sobie żartuje że ja sama go lubie. Tak w ogóle to cikawa sprawa bo ona niby ma faceta ale na Kai'a też poluje. I szczerze mówiąc to się nie dziwię. Też by chętnie go zaczęła podrywać ale wciąż mam do jakichkolwiek działalności t.z. romantycznych wstręt po moim ostatnim facecie.

 

 

22:19, nobody-is-perfect , moje wymysly ;)
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 24 lipca 2007
Doppiero co wróciłam z obozu

Właściwie to wróciłam w sobotę wieczorem ale dopiero co dorwałam się do komputera. Moja siostra wraca po prawdzie dopiero w następnym tygodniu ale moi rodzice teżmuszą jaoś komunikować się ze światem boń boże nie telefonem bo za drogo. Dość dawno piosenka którą prze przypadek znalazłam była całkiem popularna. Odkryłam także pewien "band" który ową piosenkę napisał i muszę przyznać że podoba mi się prawie aż tak jak piosenki moich najochańszych czerwonych peppers'ów. Niedawno także ten zespół odezwał siępiosenką zwaną "The River" kto wie to wie kto nie...niech czyta dalej (sama nie wierze że sobie tak czytelników odbieram ;)) oczywiście chodzi mi o Good Charlotte z piosenką o tytóle (nie, nie The River!)"I Just Wanna Live"

 

 

 

Ale Teledysk The River też tu będzie bo piosenka boska

 

 

 

23:58, nobody-is-perfect
Link Dodaj komentarz »
piątek, 08 czerwca 2007
O sobie czyli miałam dziś ostatnią szkolną dyskotekę i czemu ludzie robią tyle hałasu o Bush'a?

Tytół w większości wyjaśnia co sie dzieje ciekawego. Nikogo nie zmuszam do czytania tego co się wydarzyło w moim życiu prywatnym więc dziś paragraf no 1 jest o mnie a paragraf no 2 o politycznym zamieszaniu


         TO jest paragraf nr 1
. Tych którzy nie są zainteresowani co i jak o mnie prosimy przechodzić do paragrafu drugiego. no więc bynajmniej nie było by tyle hałasu o ten "social" gdzyby nie to że był ostani i kilka słów z moim "exsiem" (jak to nazywała swojego ex-męża ta jak-jej-tam w książkach Katarzyny Grocholi). No to własciwie było do bani dopóki słońce nie zaszło bo co ta za impreza kiedy jest jeszcze jasno na dworze i wszysko widać. Niektóre pary tańczące praktycznie "uprawiały sex na podłodze" jak to malowniczo określił mój przyjaciel Razmuz który był jedną z owych osób. Poza tym usiłowałam upić się Pepsi Light i mogę zapewnić że nie to nie działa. Zauwarzyłam że Nick zawsze jakoś tak się pojawia i usiłuje pomóc mi i exsiowi zejść się jakoś razem. 

                    TO jest paragraf nr 2. Jeśli chcesz czytać o zamieszaniu o Bush'a, to tu. Więc ostatnio dzieje się coś dziwnego. Wielu prezydentów było w Polsce n.p. Prezydent Francji i.t.p...ale dziś dziś przyjechał prezydent Ameryki albo USA zalerzy jak kto woli to nazywać ale to druga nazwa jest poprawna (politycznie). W każdym razie mam wrażenie, że ktoś kto jest prezydentem Francji, Wegier albo Niemiec, nie  jest aż tak ważny i tak "medialny" jak przezydent Bush. Owszem całkowicie rozumiem że Bush jest ważny bo USA jest wielką potęgą gospodarczą (i militarną) ale miedia zrobiły z tego straszne show. Na tvn 24 na przykład lądowanie samolotów Bush'a i jego załogi było pokazywane z 50 albo i więcej razy. Wiem że to tylko jedna stacja spośród tysięcy (właściwie to tylko kilkudziesiciu, Polska nie ma aż tyle stacji telewizyjnych). 

22:55, nobody-is-perfect
Link Komentarze (1) »
czwartek, 07 czerwca 2007
Notatka na początku breztroska potem już nie podszyta polityccznym kontekstem

laaasek

dziś z tym obrazkiem ( jaki on ładny! ;D) rozpoczynam wpis. Jutro ostatnia dyskoteka szkolna w middle school na którą pójdę. Troche mnie śmieszy ta cała sytułacja z middle school. No bo przecierz ja właściwe w porównaniu ze wszystkimi polakami jestem nadrozwinięta bo middle school to gimnazjum a dopiero co miałam do niego pójść. A High School to takie liceum. Nie mogę uwierzyć że niedługo sama znajdę sie w high school. Troche się boję sie tego jak będzie wygłądało moje życie. No bo 8th grade to tak se mi poszło... w niektórych momentach to mogłam się zastanawiać czy nie będę musiała wracać do polski...ale jeśli mam być szczera to prędzej zdechnę niż wróćę tam do szkoły!!! Nie chcę nikogo obrażać i mam nadzieje że nikt sie urażony nie poczuje jak powiem że szkoły polskie delikatnie mówiąc są do.....bani.....a tu mam piękną szkołę kogoś dla kogo mogłabym zabić...a poza tym NIE BĘDĘ nosić żadnych mundurków! Nikt nie ma prawa dyktować mi (aż tak bo wiadomo że brzuchów, piersi i czterech liter nie można pokazywać w zadnej Amerykańskiej szkole) w co muszę się dziś ubrać a w co jutro. I choć przyznaję że tęsknię za moimi przyjaciółmi i rodziną to nie wrócę na stałe. Wolę trochę potesknić i dośtać jedna z najlepszych edukacji w Europie (tak, tak moja szkoła ma się czym pochwalić) niż zostać w polsce i czo łgac się do jakiego kolwiek college'u i mieć nadzieje że nie wiedzą jaką opinię mają Polskie szkoły.

Przykro mi nie będę wracać prze najbliżej następny rok

 

20:03, nobody-is-perfect
Link Dodaj komentarz »
sobota, 26 maja 2007
Boże zatrzęsienie projektów
nie mogępisaćpóżniej tą notkę rozwinę ale powiem tlko że wczoraj miałam wyceczke do niemieckiej szkoły opiszę kiedy indziej bo nie mam czasu.
13:50, nobody-is-perfect
Link Dodaj komentarz »
sobota, 19 maja 2007
Kilka zmian w blogu jak n.p. nowa muzyka
Wreszcie udało mi się znaleźć taką stronę która umożliwiła mi kilkanaście piosenek na jednej playliście. Już jest na blogu a cała reszta co była jest usunięta. Aktualnie zawiera tylko utwory My Chemical Romance (i tak niektóre to tylko kawałki owych piosenek) ale już niedługo będa też piosenki Avril i (może) Alexz jeśli będą... Poza tym mam zamiar zrobic coś co może sprawi że blog będzie trochę bardziej atrakcyjny do czytania...
Poza tym kolejny link w zakładce p.t. "blogi".
    uuu ooo
17:01, nobody-is-perfect , wpisy o teraz :P
Link Dodaj komentarz »
piątek, 18 maja 2007
Tak tylko żeby mi sie data w kalendarzu podświetliła piszę...

    Dzisiaj była ostatnia "Rec Night" na jaką mogłam się wbrać. I tyle że mieliśmy jeszcze earrly relase day czyli poszłam do domu wyjątkowo wcześnie...

   Poza tym kupiłam sobie sukienkę na 8 th grade graduation (za ok.4 tygodnie ale chce to już mieć z głowy i tyle) strasznie ładna jest!!! Bardzo mi się podoba... Przede wszystkim dlatego że nie widać że mam "bagaż" tam gdzie bynajmniej nie jest on pożądany przez nikogo, i że jest czarna. Ostatnio cośmnie wzieło na czarne ciuchy... najlepiej w paski czrno białe....mmmmm super! Po prostu zaczynają mi sie te rzeczy corz bardziej podobać. Poza tym na urodziny kupiłam sobie najprawdziwsze bojówki jakie zawsze chciałam mieć więc jestem cała happy ostatnio... Poza tym drobne dylematy sercowe ale do tych to jestem niemal przyzwyczajona....(tajemniczy 3 kropek....;P) 


 

23:04, nobody-is-perfect , wpisy o teraz :P
Link Dodaj komentarz »
środa, 16 maja 2007
Dwa nowe blog w zakładkach!!!!
Nie chce mi sie pisać. Tytół mówi sam za siebie, Jeden blog jest tłumacza angielskiego i niektóre wpisy jakie tam ma są po prostu zabójcze! Drugi blog to blog jakieś dziewczyny... ale bardzo fajnie mi sie go czyta. Najlepsze jest to jak go znalazłam... po prostu szukałam w google se jakiśch fajnych obrazków i kiedy kliknęłam na jeden b.b.b.b fajny i okazało sie że to był blog. No i tak siętu znalazł! Pozdro i miłego czytania
19:02, nobody-is-perfect
Link Dodaj komentarz »
sobota, 12 maja 2007
Englisch pleasee...
i got total break down, few minutes ago. I have (not anymore) this counter or whatever you call it of days i was together with kris... we broke up like at thursday (what isday after yeasterday btw) and i just started crying. wiht no parcitual reason. I just broke down crying. God i miss him so badly already. Well he'll be gone next yeaar so i won't have to see him anyore again. I am such an emo seriously.... I'm trying not to care n stuff but....my mind simply doesn't work this way. gooood i feel sad....When Life Gives You Lemons make Lemonade....yeaaah right i prefer to throw them at him!!
I Wasnt Enough
So Happy
Evil Heart
Bleeding Rose
19:56, nobody-is-perfect
Link Komentarze (1) »
sobota, 05 maja 2007
Po prostu się nudzę....
nudzę się i tyle. Nie za bardzo mam co robić bo mo facet przyjemnie spędza sobie weekend z przyjaciółmi na dwóch sleepover'ach z rzędu (piątek-sobota i sobota-niedziela) normalnie to bym se do niego zadzwoniła albo coś ale tak to nie chce mu przeszkadzać itp..niech se odpocznie odemine przez chwle ;P.... do Shino nie zadzwonie bo jej się komórka popsuła, Leaonnique nigdy nie odbiera a numeru Rachel nie mam....katastrofa i tyle..... N U D A!!!!!! Nikogo nie ma na msn'nie (dla niepoinformowanych to taki chat) więc też nie ma do kogo pogadać. A komputer z gg okupuje moja sis...no to się nudzę etatowo bo co jakiś czas znajduję sobie coś tam do roboty  
16:05, nobody-is-perfect
Link Komentarze (1) »
sobota, 28 kwietnia 2007
Nie wiem o czym mam pisać to zamieszczę poemat/piosenkę.........whatever.........
All alone again
I lost all my faith
what is right what is wrong
I've never felt so alone
When my hope is gone 
it's so hard to go on
no one ever understands
how doest it feel
when you scream
but they won't hear
I lost all my faith
what is right wat is wrong  
I'm still alone
Sometimes i start to wonder
why would i  stay stronger
why can't i just give up
be left alone
for the rest of my life
I lost all my faith 
what is wrong what is right  
I'll be alone all night
you say you care
but i don't
you say you love me
but i don't
i lost my faith
In everything i had
i don't care if i'm wrong or right
 I only wanna give up
never come back
never look back
jj
16:50, nobody-is-perfect
Link Dodaj komentarz »
piątek, 27 kwietnia 2007
Troche teledysków Avril jak je tak lubisz to troche odgrzebałam....

Pierwszy będzie teledysk "Nobody's home" bo to jedna z moich naj naj naj...etc. piosenek Avril:

 

 

następnie kolejna prześwietna piosenka "Keep holding on"

 

 

następny teledysk jest oczywiście "Complicated" który rozsławił Avril do tego stopnia że nie sądzę żeby ktoś nigdy o niej nie słyszał:

 

 

Następnie teledysk "loosing grip" także bardzo dobra:

 

 

Następnie teledysk "He wasn't":

 

 

a na koniec teledysk "Girlfriend który jest piekielnie popularny:

 

 

 

18:17, nobody-is-perfect
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4