Życie 14latki w Budapeszcie
Blog > Komentarze do wpisu
Doppiero co wróciłam z obozu

Właściwie to wróciłam w sobotę wieczorem ale dopiero co dorwałam się do komputera. Moja siostra wraca po prawdzie dopiero w następnym tygodniu ale moi rodzice teżmuszą jaoś komunikować się ze światem boń boże nie telefonem bo za drogo. Dość dawno piosenka którą prze przypadek znalazłam była całkiem popularna. Odkryłam także pewien "band" który ową piosenkę napisał i muszę przyznać że podoba mi się prawie aż tak jak piosenki moich najochańszych czerwonych peppers'ów. Niedawno także ten zespół odezwał siępiosenką zwaną "The River" kto wie to wie kto nie...niech czyta dalej (sama nie wierze że sobie tak czytelników odbieram ;)) oczywiście chodzi mi o Good Charlotte z piosenką o tytóle (nie, nie The River!)"I Just Wanna Live"

 

 

 

Ale Teledysk The River też tu będzie bo piosenka boska

 

 

 

wtorek, 24 lipca 2007, nobody-is-perfect

Polecane wpisy

  • bored

        The Naruto Personality Tes

  • Czas zmian

    Ostatnio coś mnie napadło i zaczęłam rysować jak wściekła Mangę, Anime i inne take w Japonskim stylu. Wszystko dlatego że kompletnie zakochałam sięw Mandze &quo

  • Podczas historii dostaje histerii

    Ja nie moge umieram z nuduw. cala moja klasa jest w polowie drogi cwiczenia ktore ja skonczylam ok. 15 min temu ( heheh skromnosc to podstawa co nie?)