Życie 14latki w Budapeszcie
Blog > Komentarze do wpisu
O sobie czyli miałam dziś ostatnią szkolną dyskotekę i czemu ludzie robią tyle hałasu o Bush'a?

Tytół w większości wyjaśnia co sie dzieje ciekawego. Nikogo nie zmuszam do czytania tego co się wydarzyło w moim życiu prywatnym więc dziś paragraf no 1 jest o mnie a paragraf no 2 o politycznym zamieszaniu


         TO jest paragraf nr 1
. Tych którzy nie są zainteresowani co i jak o mnie prosimy przechodzić do paragrafu drugiego. no więc bynajmniej nie było by tyle hałasu o ten "social" gdzyby nie to że był ostani i kilka słów z moim "exsiem" (jak to nazywała swojego ex-męża ta jak-jej-tam w książkach Katarzyny Grocholi). No to własciwie było do bani dopóki słońce nie zaszło bo co ta za impreza kiedy jest jeszcze jasno na dworze i wszysko widać. Niektóre pary tańczące praktycznie "uprawiały sex na podłodze" jak to malowniczo określił mój przyjaciel Razmuz który był jedną z owych osób. Poza tym usiłowałam upić się Pepsi Light i mogę zapewnić że nie to nie działa. Zauwarzyłam że Nick zawsze jakoś tak się pojawia i usiłuje pomóc mi i exsiowi zejść się jakoś razem. 

                    TO jest paragraf nr 2. Jeśli chcesz czytać o zamieszaniu o Bush'a, to tu. Więc ostatnio dzieje się coś dziwnego. Wielu prezydentów było w Polsce n.p. Prezydent Francji i.t.p...ale dziś dziś przyjechał prezydent Ameryki albo USA zalerzy jak kto woli to nazywać ale to druga nazwa jest poprawna (politycznie). W każdym razie mam wrażenie, że ktoś kto jest prezydentem Francji, Wegier albo Niemiec, nie  jest aż tak ważny i tak "medialny" jak przezydent Bush. Owszem całkowicie rozumiem że Bush jest ważny bo USA jest wielką potęgą gospodarczą (i militarną) ale miedia zrobiły z tego straszne show. Na tvn 24 na przykład lądowanie samolotów Bush'a i jego załogi było pokazywane z 50 albo i więcej razy. Wiem że to tylko jedna stacja spośród tysięcy (właściwie to tylko kilkudziesiciu, Polska nie ma aż tyle stacji telewizyjnych). 

piątek, 08 czerwca 2007, nobody-is-perfect

Polecane wpisy

  • bored

        The Naruto Personality Tes

  • Czas zmian

    Ostatnio coś mnie napadło i zaczęłam rysować jak wściekła Mangę, Anime i inne take w Japonskim stylu. Wszystko dlatego że kompletnie zakochałam sięw Mandze &quo

  • Podczas historii dostaje histerii

    Ja nie moge umieram z nuduw. cala moja klasa jest w polowie drogi cwiczenia ktore ja skonczylam ok. 15 min temu ( heheh skromnosc to podstawa co nie?)

Komentarze
2007/06/09 20:15:03
Witam :) Miło mi, że szablon się spodobał :) Życzę miłego pisania i zapraszam na moje nowe forum skarbnica.info/forum/

Pozdrawiam serdecznie :)