Życie 14latki w Budapeszcie
Blog > Komentarze do wpisu
Notatka na początku breztroska potem już nie podszyta polityccznym kontekstem

laaasek

dziś z tym obrazkiem ( jaki on ładny! ;D) rozpoczynam wpis. Jutro ostatnia dyskoteka szkolna w middle school na którą pójdę. Troche mnie śmieszy ta cała sytułacja z middle school. No bo przecierz ja właściwe w porównaniu ze wszystkimi polakami jestem nadrozwinięta bo middle school to gimnazjum a dopiero co miałam do niego pójść. A High School to takie liceum. Nie mogę uwierzyć że niedługo sama znajdę sie w high school. Troche się boję sie tego jak będzie wygłądało moje życie. No bo 8th grade to tak se mi poszło... w niektórych momentach to mogłam się zastanawiać czy nie będę musiała wracać do polski...ale jeśli mam być szczera to prędzej zdechnę niż wróćę tam do szkoły!!! Nie chcę nikogo obrażać i mam nadzieje że nikt sie urażony nie poczuje jak powiem że szkoły polskie delikatnie mówiąc są do.....bani.....a tu mam piękną szkołę kogoś dla kogo mogłabym zabić...a poza tym NIE BĘDĘ nosić żadnych mundurków! Nikt nie ma prawa dyktować mi (aż tak bo wiadomo że brzuchów, piersi i czterech liter nie można pokazywać w zadnej Amerykańskiej szkole) w co muszę się dziś ubrać a w co jutro. I choć przyznaję że tęsknię za moimi przyjaciółmi i rodziną to nie wrócę na stałe. Wolę trochę potesknić i dośtać jedna z najlepszych edukacji w Europie (tak, tak moja szkoła ma się czym pochwalić) niż zostać w polsce i czo łgac się do jakiego kolwiek college'u i mieć nadzieje że nie wiedzą jaką opinię mają Polskie szkoły.

Przykro mi nie będę wracać prze najbliżej następny rok

 

czwartek, 07 czerwca 2007, nobody-is-perfect

Polecane wpisy

  • bored

        The Naruto Personality Tes

  • Czas zmian

    Ostatnio coś mnie napadło i zaczęłam rysować jak wściekła Mangę, Anime i inne take w Japonskim stylu. Wszystko dlatego że kompletnie zakochałam sięw Mandze &quo

  • Podczas historii dostaje histerii

    Ja nie moge umieram z nuduw. cala moja klasa jest w polowie drogi cwiczenia ktore ja skonczylam ok. 15 min temu ( heheh skromnosc to podstawa co nie?)